E-Ticaret Paketleri
Ledekranlar
Kategoriler
Sepetim
HIZLI KARGO Led Ekranlar SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!
  HIZLI KARGO Pixel Led Tabelalar Poster Led Ekranlar
Lightbox Led Tabelalar Fener Tabelalar Pixel Ledler ve Kontrol Kartları
Kayan Yazı Led Tabelalar Fener Tabelalar Özel Tasarım Led Tabelalar

TF-S6UW Kontrol Kart

TF-S6UW Kontrol Kart
2-3 gün içinde
TF-S6UW Kontrol Kart
$12,00
  • Marka: DEPOLED
  • Ürün Kodu: TFS6UW
  • Gönderim: Türkiye
84782 Kez İncelendi

Wi-Fi Kontrol Özelliğine sahip Kayan Yazı Kontrol Kartı'dır. Telefon ve Laptop Wi-Fi'si üzerinden led tabelanızı kontrol edebilirsiniz.

Yüksekliği 32Cm 'ye kadar olan P10 Panel Kayan Yazılarda Kullanabilirsiniz. 

2 Satır Kayan Yazı Kontrol Kartı.

Isı ve Nem Sensörü bağlanabilir.

Powerled Programı İle Çalışmaktadır.

Usb Girişlidir.


Kontrol Programı

:

Power Led

Piksel Aralığı:16 x 640 Piksel - 32 x 320 Piksel
Bağlantı Tipi:USB-WIFI
Hub Çıkışı:2 x Hub12 - 1 x Hub08
Gerilim:5 Volt
Akım:0.5 Amper
Saat ve Tarih Desteği:Var
Isı-Nem Sensörü Desteği:Var
Çalışma Sıcaklığı:-20° ~ +80°
Çalışma Voltajı:+5 V DC, 2W
Hafıza:2 M Byte
Parlaklık Ayarı:Var
IP Sınıfı:IP 20
Türkçe Program - 70'den Fazla Efekt Seçeneği
Ekranı birden fazla bölüme ayırabilme özelliği.
Windows destekli tüm yazı fontları ekleyebilme özelliği

Geri Sayım ve ileri sayım sayacı ekleyebilme özelliğiE-Posta adresinize sitemiz tarafından otomatik olarak kargonuzun Kargo Firmasına teslim etildiğine ilişkin bir "Teslimat Bilginiz" konulu E-Posta alırsınız. Bu E-Postada Korgoya verilen ürünleriniz, teslimat adresiniz, teslimat bilginiz ve kargo firmasının bilgileri yer alır. E-Postamızın alt Kısmında Gönderen Kargo firması ve karşısında İzleme Numarası yer alır. Bu izleme numarası veya sipariş numaranız ile de kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Kargo bilgileriniz e-posta yoluyla gönderildiği için sistemimizde kayıtlı olmayan ve e-posta bilgileri bulunmayan müşterilerimiz bu sayfada kargolarını takip edebilmek için Müşteri Temsilcilerimizden Sipariş numaralarını öğrenebilir ve kargo durumlarını Müşteri temsilcimizden aldıkları bilgiler ile sorgulayabilirler.


E-Posta adresinize sitemiz tarafından otomatik olarak kargonuzun Kargo Firmasına teslim etildiğine ilişkin bir "Teslimat Bilginiz" konulu E-Posta alırsınız. Bu E-Postada Korgoya verilen ürünleriniz, teslimat adresiniz, teslimat bilginiz ve kargo firmasının bilgileri yer alır. E-Postamızın alt Kısmında Gönderen Kargo firması ve karşısında İzleme Numarası yer alır. Bu izleme numarası veya sipariş numaranız ile de kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Kargo bilgileriniz e-posta yoluyla gönderildiği için sistemimizde kayıtlı olmayan ve e-posta bilgileri bulunmayan müşterilerimiz bu sayfada kargolarını takip edebilmek için Müşteri Temsilcilerimizden Sipariş numaralarını öğrenebilir ve kargo durumlarını Müşteri temsilcimizden aldıkları bilgiler ile sorgulayabilirler.

İade & Değişim Şartları

Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise 7 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır. 7 günü aşan sürelerde ise geri ödeme yoluyla iade yapılmamaktadır. Ürünü beğenmediğiniz ve değiştirmek istediğiniz taktirde ürünün kargo ücretini ödeyerek adresimize gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak 10 gün boyunca ürünü gördüğünüzden farklı gelmesi ve/veya yanlış sipariş durumunda istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Not:! Outlet bölümündeki ürünlerimizde iade alınmamaktadır.

Yorum Yap

Kötü İyi
Üst menüden Dolar ya da Türk Lirası olarak Para birimi seçebilirsiniz. Sitemizde özelleştirilmiş hizmetler için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
905367700849