Ledekranlar
Kategoriler
Sepetim
HIZLI KARGO Led Ekranlar SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!
  HIZLI KARGO Pixel Led Tabelalar Poster Led Ekranlar
Lightbox Led Tabelalar Fener Tabelalar Pixel Ledler ve Kontrol Kartları
Kayan Yazı Led Tabelalar Fener Tabelalar Özel Tasarım Led Tabelalar

RGB Led Panel, Led EKran Paneller

RGB Led Panel, Led EKran Paneller

RGB Led Panel, P5 Led Ekran Panel Fiyatları

RGB Led Panel, RGB Led Tabelalar ve Led Ekranlar

Led Ekran Panel,  P10 sistemi içerisinde kırmızı, mavi, sarı ve yeşil gibi renkleri vermeyi sağlarken aynı zamanda Kayan Yazı Paneli olarak da tercih edilmektedir. Led ekranlarda ve tabelalarda ışığın gücünü ve kontrast oranını arttıran bu paneller, CNC kasa modelleri ile tabelalara kolay oturmaktadır. Dip led özellikleriyle de güneşten çok az etkilenirler, sürdürülebilir açık ve anlaşılır bir reklam hizmeti sunarlar. SMD panellere göre daha dayanıklıdırlar ve daha parlak görünürler. IP65 arka silikonlu desteğiyle birlikte dış mekanlarda kullanmaya uygundurlar. Aynı zamanda senkron ve asenkron kullanım sunan bu teknolojik cihazlar da yaklaşık olarak 5 metre ila 100 metre arası görüş mesafesi bulunmaktadır.


İç Mekan Led Ekran, kapalı alanlarda hedef kitleye ulaşılması mesajları ileten popüler bir araçtır ve açık havalarda ise mağaza görselliğini arttırmak için Dış Mekan Led Ekran tercih edilir. İç ve dış mekanlarda kullanılan bu görsel şölenler, birbirlerinden pek çok özellikle farklılaşsa da kullanım ihtiyacına göre en fazla kullanılan reklam araçlarıdır. İç mekanlarda kullanılan ledler genellikle p5 ekran tipi tercih edilmektedir. Su geçirmeme özelliği bulunmayan bu ekranlarda reklam, ürün ve hizmet tanıtım, fiyat politikası, kampanya ve şirket üzerine genel bilgileri yansıtmak için kullanılır. Dış mekanlarda kullanılan panellerde ise su geçirmeme özelliği vardır ve üzerinde çok fazla led barındırır. Böylece çok uzaklardan bile görünür kalabilir ve size müşteri çekebilir. Üstelik her ikisini de reklam politikalarınıza göre güncellemek çok kolay.


Toplam altı farklı renk seçeneği vardır (Kırmızı, Beyaz, Yeşil, Sarı, Mavi, RGB). Kayan yazı LED tabela ürünlerimiz IP65 onaylıdır ve dış mekan kullanımına uygundur. Bu nedenle su, yağmur ve kar gibi hava unsurlarında hiçbir problem yaşanmaz. Ek olarak, LED panellerdeki her bir lamba, onu güneş ışığından koruyan ve yansıma ve solmanın oluşmasını engelleyen koruma kapaklarına sahiptir. Kayan yazı LED tabela parçaları tamamen kullanıcı dostudur ve kullanışlı yazılımının yardımıyla istediğiniz zaman yeni programlar yükleyebilir ve tabelalarınıza veri iletebilirsiniz. Ürününüzde oluşabilecek arızalar, kullanıcı kaynaklı olmadıkça, firmamız tarafından değerlendirilir ve bir yıllık direkt parça değişim garantisi sayesinde, uygun olması durumunda doğrudan parçalar değiştirilir.


Bu kategoride ürün bulunamadı.

Üst menüden Dolar ya da Türk Lirası olarak Para birimi seçebilirsiniz. Sitemizde özelleştirilmiş hizmetler için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
905367700849