E-Ticaret Paketleri
Ledekranlar
Kategoriler
Sepetim
HIZLI KARGO Led Ekranlar SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!
  HIZLI KARGO Pixel Led Tabelalar Poster Led Ekranlar
Lightbox Led Tabelalar Fener Tabelalar Pixel Ledler ve Kontrol Kartları
Kayan Yazı Led Tabelalar Fener Tabelalar Özel Tasarım Led Tabelalar

Pixel Led 30mm Magic Led

Pixel Led 30mm Magic Led RGB Ledler
Pixel Led 30mm Magic Led RGB Ledler
Pixel Led 30mm Magic Led RGB Ledler
Pixel Led 30mm Magic Led RGB Ledler
Pixel Led 30mm Magic Led RGB Ledler
Pixel Led 30mm Magic Led RGB Ledler
Pixel Led 30mm Magic Led RGB Ledler
Pixel Led 30mm Magic Led RGB Ledler
Pixel Led 30mm Magic Led RGB Ledler
Pixel Led 30mm Magic Led RGB Ledler
Pixel Led 30mm Magic Led
$0,98
  • Marka: DEPOLED
  • Ürün Kodu: PIXELLED30MM
  • Gönderim: Türkiye
88526 Kez İncelendi
Pixel Led 30mm Magic Led Piksel Led'ler adreslenebilir bağ led şeklindedir. Her bir led bilgisayar ya da telefon kontrol araçları ile kontrol edilebilir. Ardunio ve DMX kontrol cihazlarında teknik bilgi gerekmektedir.
Pixel Led 30mm Magic Led led tabela yapımında kullanılabilir. Bar led yapımında ve lunapark ve bina aydınlatmalarında kullanılır. 120 derece ışık açısına sahiptir.
Pixel led tabelalar için kompozit içerisinde yerleştirilerek kullanılmaktadır.

30mm Pixel Led Nedir?

Pixel ledler 12mm Ve Şerit led olarak ayrılmaktadır. Pixel ledleri dekorasyon amaçlı her yerde kullanabilirsiniz. Animasyon kontrol kartları sayesinde sağlanmaktadır. Bu 30 mm Piksel ledler ile tabela, ekran, köşe, bina dış cephe animasyon dekorasyonu yapabilirsiniz.


30mm Pixel Led Kullanım alanları

Görsel olarak aydınlatmak istediğiniz her alanda kullanılabilmektedir. Montajı kolay olduğu için aşırı elektronik bilgisi gerektirmez. Kablo bağlamayı bilmeniz yeterlidir.

Pixel ledleri mekan aydınlatmalarında ya da daha çok tabelalarda tercih etmektedirler. Bu sayede dikkat çekici bir tabelaya sahip olabilirsiniz.

30mm Pixel Led Dış mekanda rahatlıkla kullanabilrsiniz. SİLİKONLU VE SU GEÇİRMEZDİR.

3X5050 RGB IIC – 30MM ROUND PİXEL 3X5050 RGB IIC


ÇEKTİĞİ Watt:

0.72W/FULL COLOUR

Çalışma Volt:

12 V

Çektiği Amper:

0.68 AMP/FULL COLOUR

Led Sayısı:

3 LED SMD

Led Türü:

5050 3CHİP SMD RGB

Led Chip :

smd

Led Modül:

smd

Led Parlaklık değerleri MCD:

RED: 1000 MCD/LED, GREEN: 2000 MCD/LED, BLUE: 500 MCD/LED

Ambalaj Şekli:

20’lı zincir halinde

Montaj Şekli:

Yanlardan vidalanabilir.30mm deliğe geçebilir.

Protocol:

IIC WS 2811(256 BİT) CHİP

Çalışma Sıcaklığı:

-45° -65° C

Işıma Açısı:

140°


Kullanım alanı

Aklınıza gelebilecek ve RGB Animasyonun yakışacağını düşündüğünüz ortamlarda bu yeni nesil led ürününü kullanabilirsiniz. İsteğinize göre şerit led, ya da 12mm ve 30mm olarak farklı seçenekleri bulunmaktadır.E-Posta adresinize sitemiz tarafından otomatik olarak kargonuzun Kargo Firmasına teslim etildiğine ilişkin bir "Teslimat Bilginiz" konulu E-Posta alırsınız. Bu E-Postada Korgoya verilen ürünleriniz, teslimat adresiniz, teslimat bilginiz ve kargo firmasının bilgileri yer alır. E-Postamızın alt Kısmında Gönderen Kargo firması ve karşısında İzleme Numarası yer alır. Bu izleme numarası veya sipariş numaranız ile de kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Kargo bilgileriniz e-posta yoluyla gönderildiği için sistemimizde kayıtlı olmayan ve e-posta bilgileri bulunmayan müşterilerimiz bu sayfada kargolarını takip edebilmek için Müşteri Temsilcilerimizden Sipariş numaralarını öğrenebilir ve kargo durumlarını Müşteri temsilcimizden aldıkları bilgiler ile sorgulayabilirler.


E-Posta adresinize sitemiz tarafından otomatik olarak kargonuzun Kargo Firmasına teslim etildiğine ilişkin bir "Teslimat Bilginiz" konulu E-Posta alırsınız. Bu E-Postada Korgoya verilen ürünleriniz, teslimat adresiniz, teslimat bilginiz ve kargo firmasının bilgileri yer alır. E-Postamızın alt Kısmında Gönderen Kargo firması ve karşısında İzleme Numarası yer alır. Bu izleme numarası veya sipariş numaranız ile de kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Kargo bilgileriniz e-posta yoluyla gönderildiği için sistemimizde kayıtlı olmayan ve e-posta bilgileri bulunmayan müşterilerimiz bu sayfada kargolarını takip edebilmek için Müşteri Temsilcilerimizden Sipariş numaralarını öğrenebilir ve kargo durumlarını Müşteri temsilcimizden aldıkları bilgiler ile sorgulayabilirler.

İade & Değişim Şartları

Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise 7 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır. 7 günü aşan sürelerde ise geri ödeme yoluyla iade yapılmamaktadır. Ürünü beğenmediğiniz ve değiştirmek istediğiniz taktirde ürünün kargo ücretini ödeyerek adresimize gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak 10 gün boyunca ürünü gördüğünüzden farklı gelmesi ve/veya yanlış sipariş durumunda istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Not:! Outlet bölümündeki ürünlerimizde iade alınmamaktadır.

Yorum Yap

Kötü İyi
Üst menüden Dolar ya da Türk Lirası olarak Para birimi seçebilirsiniz. Sitemizde özelleştirilmiş hizmetler için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
905367700849