Led tabelalarda kullanılan Kayan Yazı programı PowerLED 2.88 dosyasını burdan indirebilirsiniz. Program Türkçe’dir. Ayarlardan Dilini Değiştirebilirsiniz. Bu LED Tabela programı TF serisi kontrol kartlarda kullanılmaktadır.
Programı Kullanmak için kontrol kartınızın numarasını bilmeniz gerekmektedir. PowerLED Led tabela programının ayarlarını yaparken kontrol kartınızın numarasını girmelisiniz.
PowerLED Led tabela programının Şifresi 168’dir.

Powerled Programı Hakkında

Kontrol Kartınızın numarasını bilmiyorsanız yenisini sipariş ederek, basit bir işlemle değişim yapabilirsiniz. Bu sayede Led tabela Programı ile kayan yazınıza istediğiniz gibi yazı yazabilirsiniz.

Kontrol kartları 2 sıra (yüksekliği en fazla 32 cm) olan tabelalarda USB girişli olanlarda TF-SU veya TF-S3U,

2 sıradan yüksek (yüksekliği 32cm’den yüksek) USB girişli tabelalarda TF-AU kullanılmaktadır. 

Kayan Yazı tabelanızın program girişi ethernet (network’e bağlı) girişli model ve yüksekliği 64cm veya daha kısa ise TF-MN,

Ethernet girişli ve yüksekliği 64Cm yani 4 sıradan daha yüksekse genellikle TF-CN kontrol kartı kullanılmaktadır. Tüm bu TF serisi kartlar için Power LED programı uygundur. 

Powerled Programı Desteklenen Kontrol Kartları

TF Serisi kontrol kartlarda artık TF-AU yerine TF-A5U ya da TF-A6U kontrol kartı, TF-SU ve TF-S3U yerine de TF-S5U kontrol kartları kullanılmaktadır, eğer tabelanızı yakın zamanda (2014-2015 yılları) satın aldıysanız ve kontrol kartınızın modelini bilmiyorsanız TF-A5U (4 Kanal, 64cm yüksekliğer kadar) ve TF-S5U (2 Kanal, 32 Cm Yüksekliğe kadar) kart modellerini seçin.
2016 yılında gelen güncelleme: en sık kullanılan 2 kanallı kontrol kartlarının modeli TF-S6U, 4 kanallı kartların modeli ise TF-A6U olarak revize edildi, Kayan yazı programının ayarlarında doğru kart modeli seçtiğinizden emin olunuz.

Led tabela kayan yazı programı ücretsizdir. Kullanım için bir ücret ödemezsiniz. Canlı Yardım için bizi arayabilirsiniz.

Led tabela programı içerisinde yazı, gif, tarih saat, sıcaklık, ve farklı animasyonların bulunduğu bir programdır. kayan yazınız için full kontrol sağlar

Telefonla kayan yazınızı yönetebilirsiniz. Wi-Fi’li Kontrol Kartları ile Kayan yazınızı kayan yazı Telefon Programı ile istediğiniz zaman telefonunuzla yazı değiştirebilir, ayarlarını gözden geçirebilirsiniz.

Program İndirme

Telefonunuza pover led programını indirmek için AppStore ve ya Google Play Store programını açarak POWERLED yazmanız gerekmektedir. İnen programda tekrar kontrol kartı ayarı gibi ayarlarınızı yapmalısınız.

Google’a powerled indir yazdığınızda çıkan sayfamızdan kayan yazı programı indir e bilirsiniz.

Powerled Programınız yanlış kullanım sonucu kayan yazınız ekranına hata kodu gelebilir. Merak etmeyin, hata kodunun anlamına göre ayarları düzenleyip tekrar deneyebilirsiniz. hata kodu listesini sizin için bu yazımızda paylaştık . PowerLED Hata Kodlarını Görmek için Tıklayın.