Ledekranlar
Kategoriler
Sepetim
HIZLI KARGO Led Ekranlar SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!
  HIZLI KARGO Pixel Led Tabelalar Poster Led Ekranlar
Lightbox Led Tabelalar Fener Tabelalar Pixel Ledler ve Kontrol Kartları
Kayan Yazı Led Tabelalar Fener Tabelalar Özel Tasarım Led Tabelalar

Fireworks Pixel Led

Fireworks Pixel Led

Fireworks Pixel Led

Fireworks Pixel Led

Duvar, tavan ve girişler için animasyonlu havai fişek görünümlü dekorasyon ürünü. Telefon kontrolü ile istediğiniz animasyonu seçebilirsiniz. 

Havai Fişek Led animasyonlu ledler ile sese duyarlı animasyonlar yapabilen duvar ve tavan dekorasyon ürünüdür. İstediğiniz çubuk sayısınca ve uzunluğunca yapılabilmekle beraber standardı 9-12-16’dır.

Çubuk uzunlukları max 3 mt olabilir.

Firework Pixel Led telefon uygulaması üzerinden kontrol edilebilmektedir. Onlarca animasyon içerisinden isterseniz en beğendiğinizi seçebilirsiniz. İsterseniz karışık mod’a alabilirsiniz. Sese duyarlı özelliği ile müzik ile beraber hareket edebilmektedir.

Marka: DEPOLED Ürün Kodu: FWPXLWALL
Havai Fişek Led animasyonlu ledler ile sese duyarlı animasyonlar yapabilen duvar ve tavan dekorasyon ürünüdür. İstediğiniz çubuk sayısınca ve uzunluğunca yapılabilmekle beraber standardı 9-12-16’dır.Çubuk uzunlukları max 3 mt olabilir.Firework Pixel Led telefon uygulaması üzerinden kontrol edilebilm..
$390,00
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Üst menüden Dolar ya da Türk Lirası olarak Para birimi seçebilirsiniz. Sitemizde özelleştirilmiş hizmetler için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
905367700849