powerled programını indir

Led tabelalarda kullanılan Kayan Yazı programı PowerLED 2.88 dosyasını burdan indirebilirsiniz. Program Türkçe’dir. Ayarlardan Dilini Değiştirebilirsiniz. Bu LED Tabela programı TF serisi kontrol kartlarda kullanılmaktadır.

Programı Kullanmak için kontrol kartınızın numarasını bilmeniz gerekmektedir. PowerLED Led tabela programının ayarlarını yaparken kontrol kartınızın numarasını girmelisiniz.

PowerLED Led tabela programının Şifresi 168’dir.

Kontrol Kartınızın numarasını bilmiyorsanız yenisini sipariş ederek, basit bir işlemle değişim yapabilirsiniz. Bu sayede PowerLED Led tabela Programı ile kayan yazınıza istediğiniz gibi yazı yazabilirsiniz.

Kontrol kartları 2 sıra (yüksekliği en fazla 32 cm) olan tabelalarda USB girişli olanlarda TF-SU veya TF-S3U,

2 sıradan yüksek (yüksekliği 32cm’den yüksek) USB girişli tabelalarda TF-AU kullanılmaktadır. 

Kayan Yazı tabelanızın program girişi ethernet (network’e bağlı) girişli model ve yüksekliği 64cm veya daha kısa ise TF-MN,

Ethernet girişli ve yüksekliği 64Cm yani 4 sıradan daha yüksekse genellikle TF-CN kontrol kartı kullanılmaktadır. Tüm bu TF serisi kartlar için Power LED programı uygundur. 

TF Serisi kontrol kartlarda artık TF-AU yerine TF-A5U ya da TF-A6U kontrol kartı, TF-SU ve TF-S3U yerine de TF-S5U kontrol kartları kullanılmaktadır, eğer tabelanızı yakın zamanda (2014-2015 yılları) satın aldıysanız ve kontrol kartınızın modelini bilmiyorsanız TF-A5U (4 Kanal, 64cm yüksekliğer kadar) ve TF-S5U (2 Kanal, 32 Cm Yüksekliğe kadar) kart modellerini seçin.
2016 yılında gelen güncelleme: en sık kullanılan 2 kanallı kontrol kartlarının modeli TF-S6U, 4 kanallı kartların modeli ise TF-A6U olarak revize edildi, powerled programının ayarlarında doğru kart modeli seçtiğinizden emin olunuz.

Powerled kayan yazı programı ücretsizdir. Kullanım için bir ücret ödemezsiniz. Canlı Yardım için bizi arayabilirsiniz.

Powerled led tabela programı içerisinde yazı, gif, tarih saat, sıcaklık, ve farklı animasyonların bulunduğu bir programdır. kayan yazınız için full kontrol sağlar

Telefonla kayan yazınızı yönetebilirsiniz. Wi-Fi’li Kontrol Kartları ile Kayan yazınızı PowerLed Telefon Programı ile istediğiniz zaman telefonunuzla yazı değiştirebilir, ayarlarını gözden geçirebilirsiniz.

Telefonunuza Powerled programını indirmek için AppStore ve ya Google Play Store programını açarak POWERLED yazmanız gerekmektedir. İnen programda tekrar kontrol kartı ayarı gibi ayarlarınızı yapmalısınız.

Google’a powerled indir yazdığınızda çıkan sayfamızdan powerled programı indir e bilirsiniz.

Powerled Programınız yanlış kullanım sonucu kayan yazınız ekranına hata kodu gelebilir. Merak etmeyin, hata kodunun anlamına göre ayarları düzenleyip tekrar deneyebilirsiniz. Powerled hata kodu listesini sizin için bu yazımızda paylaştık . PowerLED Hata Kodlarını Görmek için Tıklayın.

PowerLED Programı, Kayan Yazı Programı, Led Tabela Programı indir” te bir düşünce

Bir cevap yazın

1
Merhaba 👋👋
Size hangi konuda yardımcı olabiliriz?
Powered by