Pixel Tabelalar

Harf İçi Pixel Pizza Tabela/ Dikey/ Çift taraflı

Bu tabelamız dikine pixel tabeladır. Harf içi 12mm pixel ledlerden hazırlanmıştır. Pixel tabelanın Folyosu animasyon rengine göre renk değiştiriyormuş gibi görünmektedir. Çift taraflı olduğu için bu pixel tabela dış mekanda asılı şekilde arkalı önlü dikkat çeker.

Read More
Pixel Ürünler

12mm Pixel Led

Pixel ledler hayal gücünüze bağlı olarak istediğiniz ortamda kullanabileceğiniz full RGB ışıklardır. Ampüllerde pixel led kullanıldığı gibi duvar aydınlatmalarda, mekan ışıklandırmalarında da pixeller kullanılabilir. 12 mm Pixel led . Full RGB olmakla birlikte tabelada kullanıldığı zaman animasyon ve ışık şiddeti pixel görsel şölen oluşturur. Pixel ledler özel tasarımlar için kullanılır. 36 mm boyu, 8 mm eni vardır. İki led arasındaki mesafe 100 mm’dir. Oldukça kullanışlı olan 12mmpixelled , su ve neme karşı dayanıklıdır. Bu yeni nesil led ürününü oluşturan her bir parçada, çip bulunmaktadır. Bir top üründe 50 led bulunmaktadır. 12…

Read More
Pixel Ürünler

30mm Pixel led

Pixel ledler hayal gücünüze bağlı olarak istediğiniz ortamda kullanabileceğiniz full RGB ışıklardır. Ampüllerde pixel led kullanıldığı gibi duvar aydınlatmalarda, mekan ışıklandırmalarında da pixeller kullanılabilir. 30 mm Pixel led yumurta led diye de bilinir. Full RGB olmakla birlikte tabelada kullanıldığı zaman animasyon ve ışık şiddeti pixel görsel şölen oluşturur.

Read More
1
Merhaba 👋👋
Size hangi konuda yardımcı olabiliriz?
Powered by